Журнал «Стіна» запрошує

З 15 по 17 листопадада 2012 року в Києві в Українському домі проходитиме Міжнародна виставка «Освіта і кар»єра 2012». Молодіжний журнал «Стіна» приготував для Вас наступні презентацї

Програма презентацій на стенді Молодіжного журналу «Стіна»

15-17 листопада

15 листопада 13-00. Презентація нового номеру Молодіжного журналу «Стіна». Після ребрендингу це перший номер видання, який розширив сферу інтересів і додав нові рубрики. Тепер на вас чекають не лише культурологічні і освітні матеріали, але й досвід пізнання себе і свого «Я», матеріали про здоров’я і ще багато інших сюрпризів.

15 листопада 14-00. Презентація книг Медіахолдингу «Голос Серця»: «Этика начинающего журналиста», «Створення друкованого видання з нуля», «Інтернет-журналістика та ІТ-технології» з практичними рекомендаціями для школярів і студентів журналістського напрямку, а також для аматорів,зацікавлених проблемами становлення ЗМІ і Слова.

16 листопада 12-00. Презентація Школи розвитку людини «Голос Серця». На вас чекає цікава лекція на тему «Пошук себе. Здоров’я Духу, Душі і Тіла».

17 листопада 12-00. На стенді Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться запис усіх бажаючих в БЕЗКОШТОВНУ школу юнкорів журналу «Стіна», де ви зможете отримати практичні навички в журналістиці, навчитися працювати із інформацією і текстами, створювати власні інтернет-ресурси, використовуючи найсучасніші інформаційні технології, а також тримати знання, як створити друковане видання.

Вхід вільний. Стенд журналу «Стіна» знаходиться на другому поверсі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*