Молодіжний журнал «Стіна» запрошує на творчий майданчик в рамках «Медвіну»

Програма презентацій від Молодіжного журналу «Стіна»

в рамках міжнародного книжкового ярмарку «Медвін»

6 вересня о 13-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться презентація проекту «Мудрість здорового життя». В рамках презентації представлення нових видань Видавничого дому «Стіна».

7 вересня о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться презентація педагогічного проекту «Батькам про дітей». В рамках презентації представлення нових видань Видавничого дому «Стіна».

8 вересня о 12-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться презентація нового номеру журналу, а також автограф сесія авторів.

8 вересня о 14-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться БЕЗКОШТОВНИЙ майстер-класс від художника-стиліста Антоніни Меркушевої «Осіння фантазія». Кожен відвідувач зможе перевтілитись зачіскою у справжнє осіннє диво. У створенні образу використовуються природні матеріали і керамічні прикраси, виготовлені у родинній майстерні Меркушевих.

8 вересня о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться презентація нового Всеукраїнського конкурсу прози і поезії від журналу «Стіна».

 

Адреса: КиївЕкспоплаза (Нивки), Міжнародний книжковий ярмарок «Медвін» 6-8 вересня. Режим роботи з 10-00 до 18-00. Вхід вільний

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*