Молодёжный журнал «Стена» в ДОЛ «Каштан» 2012

Молодёжный журнал «Стена» вот уже четвёртый год летом сотрудничает с детским оздоровительным лагерем «Каштан». Возглавляя детский пресс-центр и руководя создание газеты «Маленькая страна» мы сами многому учимся, стараемся понять уровень и своей чистоты восприятия мира, ведь только дети чувствуют мир сердцем, ещё не запылив своё сознание ненужной информацией и бытовыми «проблемами»… 18 июля 2012 года началась третья смена, и мы снова приготовились рассказывать ребятам о настоящей жизни за окном, Человеке и его поступках, об уважении к Слову и Любви…Приготовились учиться у них… Благодаря этому совместному сотрудничеству в сентябре выйдет книга для родителей и педагогов о воспитании детей, с комментариями и историями детей, опытом педагогов, родителей, докторов, журналистов и просто мудрых людей… Вот ссылки на газеты первых двух смен, которые ребята приготовили. газета называется «Маленькая страна». Уверены, что вам тоже будет интересно почитать о мире и жизни глазами ребят, тем более для родителей и будущих родителей там есть много интересного))) На сайте лагеря «Каштан» можно скачать пдф-версию газеты http://www.kashtan.in.ua/2012/2/strana_2012-2.pdf

Інноватика в сучасній освіті у «КиївЕкспоПлаза»

Головна подія освітньої галузі відбудеться у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»

16 — 18 жовтня 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Виставка відбудеться на майданчику експоцентру вдруге і представить останні розробки, технології та інновації в галузі освіти, а також міжнародні організації і представництва, найкращі заклади освіти України.

Організаторами виставки виступають: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, а також компанія «Виставковий Світ».

Перехід виставки на майданчик «ВЦ «КиївЕкспоПлаза» дозволить залучити ще більшу кількість експонентів і відвідувачів, а також буде сприяти розвитку виставки, повідомляє організатор заходу, компанія «Виставковий Світ». За відгуками учасників та відвідувачів, яких в 2011 році було більше 9000, виставка «Інноватика в сучасній освіті» є найбільш широко представленим форумом найкращих інноваційних досягнень в галузі освіти. Учасники та гості виставки, фахівці, науковці, викладачі, які брали участь у заходах, відзначили виставку актуальною і змістовною з точки зору широкого спектру нагальних проблем і досвіду, який презентувався.

Тематичні напрямки і програма
Серед учасників виставки: навчальні заклади, наукові установи, навчальні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, асоціації, підприємства і фірми, що працюють на терені освіти, міжнародні установи та представництва.

Педагогам, вчителям, учням, абітурієнтам, студентам виставка представить:
• інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі;
• інноватику у співпраці освіти з міжнародними та національними установами науки, техніки, культури, бізнесу;
• інноваційні технології у державно-громадському управлінні закладом освіти;
• здоров’язбережувальні інноваційні технології у навчально-виховному процесі;
• інклюзивну освіту молоді та дітей з особливими потребами;
• інновації у створенні та упровадженні сучасних технічних засобів навчання;
• навчально-методичну літературу;
• курси підготовки до ЗНО абітурієнтів;
• умови прийому до навчальних закладів на 2013 рік.

Виробники і дистриб’ютори навчальної техніки, обладнання на своїх експозиціях представлять керівникам освітніх закладів, педагогам, технічним спеціалістам закладів освіти нові електронні та технічні засоби навчання, можливості їх упровадження в освітню практику.

На семінарах, конференціях, «круглих столах», майстер-класах і стендових презентаціях відбудеться обговорення пріоритетних питань реформування галузі освіти з урахуванням сучасного розвитку науки, технологій, економіки.

Під час виставки відбудеться нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій. Переможці конкурсу в номінаціях (навчальні заклади, установи, підприємства) удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» з відповідної номінації та нагороджуються Золотими та Срібними медалями.

Тільки факти
Виставка 2011 року представила з 25 регіонів України 549 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові установи, методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують засобами навчання галузь освіти.
У тому числі:
87 – університетів, академій, інститутів, наукових установ, коледжів, технікумів;
416 – післядипломних установ освіти, профтехучилищ, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних освітніх закладів, науково-методичних центрів;
46 – підприємств, компаній, фірм – виробників засобів навчання, видавництв, засобів масової інформації.

Запрошуємо на виставку абітурієнтів, учнів і їх батьків, студентів, учителів, педагогів, керівників закладів освіти, центрів, органів управління освітою, керівників підприємств і фирм!

Оргкомітет виставки:
вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна
Тел./факс: +38 044 498-42-07, 498-42-06, 498-42-05, 498-42-04
E-mail: expo@vsvit.com.ua, osvita-vs@svitonline.com
Http://www.innovosvita.com.ua