Програма презентацій на книжковому Медвіні від журналу «Стіна»

Програма презентацій  на творчому майданчику молодіжного журналу „Стіна”
В рамках VII Весняного київського книжкового ярмарку „Медвін” 5-7 квітня 2012


5 квітня 2012 року о 13-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться підведення підсумків конкурсу поезії та прози „Зимова казка”

5 квітня 2012 року о 15-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація книги „Тіла людини”. В книзі подаються практичні рекомендації щодо вивчення тонких тіл людини, як можливості поглянути у глибину себе, відкрити в собі нові джерела…

5 квітня 2012 року о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація підручників Видавничого дому „Стіна” з журналістики, ІТ-технологій та видавничої справи. Серія „Бібліотека школи юнкорів журналу „Стіна” ”.

6 квітня 2012 року о 13-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація школи юнкорів при Молодіжному журналі „Стіна” та запис до групи. Навчання в школі безкоштовне і здійснюється у два способи: для представників інших міст дистанційно, для киян щосуботи з 11-00 до 14-00 на базі Київського палацу дітей та юнацтва.

6 квітня 2012 року о 14-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація нової книги для журналістів і усіх, хто цікавиться цією професією „Етика журналіста” (Практичні рекомендації для школярів і студентів). Серія „Бібліотека школи юнкорів Молодіжного журналу „Стіна””

7 квітня 2012 року о 12-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація наукового Форуму від Асоціації історичної правди ім. Миколи Ковальського. А також презентація розпродаж раритетних номерів „Українського історика” (Нью-Йорк-Торонто)

7 квітня 2012 року о 13-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація нових дитячих конкурсів від проекту журналу „Стіна” „Діти-індиго”. А також презентація-розпродаж дитячих казок.

Місце проведення: метро «Нивки», Експоплаза

Програма презентацій на книжковому Медвіні від журналу «Стіна»: 1 комментарий

Комментарии запрещены.