Еко-фестиваль «Чарівна родина» відкрився в Києві

2 квітня 2012 року в Києві відбулося урочисте відкриття Благодійного еко-фестивалю „Чарівна родина” під патронатом Голови Шевченківської районної в місті Києві адміністрації Зиміна С.Г, а також за підтримки депутата Київської міської ради Володимира Дейнеги.

Фестиваль проходить в Києві вже другий рік поспіль і організований оргкомітетом Міжнародного конкурсу-фестивалю „Чарівна свічка”. Директор і автор фестивалю Макєєва Євгенія Миколаївна.

Фестиваль відкрила прес-конференція із організаторами і партнерами фестивалю. Офіційний Київ представляли Давиденко Віктор – перший заступник Голови Шевченківської районної в місті Києві адміністрації та Ярова Євгенія – начальник управління освіти Шевченківського району. Також на прес-конференції були представлені партнери фестивалю. Офіційний партнер – компанія „Тетра-пак”.

Свою нову пісню усім учасникам фестивалю подарувала талановита співачка Ленара, відома своїми колоритними піснями і східним голосом. В 2009 році вона стала фіналісткою конкурсу Євробачення.

Еко-фестиваль проходитиме в декілька етапів і закінчиться 26 травня 2012 року в рамках святкування Дня Києва.

Юні учасники фестивалю підготували офіційне звернення до офіційних осіб та громадськості стосовно проведення просвітницької кампанії Еко-етикету серед дітей та молоді. У петиції сказано, що лише відповідальне ставлення до Планети Земля, виховання екології душі і виховання екологічної культури вже з дитинства можуть змінити ситуацію на Планеті і врятувати ті багатства, що щиро надала нам Природа.

Приєднуйтесь своїми родинами до фестивалю, адже лише відповідальне ставлення в родині може зробити диво і навчити усіх нас цінувати те, що ми маємо, побачити нарешті світ і його красу, навчитися цінувати і любити!

Біль детальна інформація: фоторепортажі та відеорепортажі дивіться в групі фестивалю Вконтактє http://vk.com/club37034774

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*