Молодёжный журнал «Стена» о любви и влюблённости в прямомо эфире Радио-Эра

Координатор Молодёжного журнала «Стена» ,  Костылева Наталья в прямом эфире на Радио-Эра (96 FM)

28 апреля 2012 года (суббота), в 21:05 в прямом эфиреРадио-Эра FM — программа»ФИЛОСОФСКИЕ ДИАЛОГИ»Президента Ассоциации Философского Искусства,доктора философских наук, писателя, психоаналитика НАЗИПА ХАМИТОВА на тему: «Любовь и влюблённость»

Програма презентацій на книжковому Медвіні від журналу «Стіна»

Програма презентацій  на творчому майданчику молодіжного журналу „Стіна”
В рамках VII Весняного київського книжкового ярмарку „Медвін” 5-7 квітня 2012


5 квітня 2012 року о 13-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться підведення підсумків конкурсу поезії та прози „Зимова казка”

5 квітня 2012 року о 15-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація книги „Тіла людини”. В книзі подаються практичні рекомендації щодо вивчення тонких тіл людини, як можливості поглянути у глибину себе, відкрити в собі нові джерела…

5 квітня 2012 року о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація підручників Видавничого дому „Стіна” з журналістики, ІТ-технологій та видавничої справи. Серія „Бібліотека школи юнкорів журналу „Стіна” ”.

6 квітня 2012 року о 13-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація школи юнкорів при Молодіжному журналі „Стіна” та запис до групи. Навчання в школі безкоштовне і здійснюється у два способи: для представників інших міст дистанційно, для киян щосуботи з 11-00 до 14-00 на базі Київського палацу дітей та юнацтва.

6 квітня 2012 року о 14-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація нової книги для журналістів і усіх, хто цікавиться цією професією „Етика журналіста” (Практичні рекомендації для школярів і студентів). Серія „Бібліотека школи юнкорів Молодіжного журналу „Стіна””

7 квітня 2012 року о 12-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація наукового Форуму від Асоціації історичної правди ім. Миколи Ковальського. А також презентація розпродаж раритетних номерів „Українського історика” (Нью-Йорк-Торонто)

7 квітня 2012 року о 13-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація нових дитячих конкурсів від проекту журналу „Стіна” „Діти-індиго”. А також презентація-розпродаж дитячих казок.

Місце проведення: метро «Нивки», Експоплаза

Еко-фестиваль «Чарівна родина» відкрився в Києві

2 квітня 2012 року в Києві відбулося урочисте відкриття Благодійного еко-фестивалю „Чарівна родина” під патронатом Голови Шевченківської районної в місті Києві адміністрації Зиміна С.Г, а також за підтримки депутата Київської міської ради Володимира Дейнеги.

Фестиваль проходить в Києві вже другий рік поспіль і організований оргкомітетом Міжнародного конкурсу-фестивалю „Чарівна свічка”. Директор і автор фестивалю Макєєва Євгенія Миколаївна.

Фестиваль відкрила прес-конференція із організаторами і партнерами фестивалю. Офіційний Київ представляли Давиденко Віктор – перший заступник Голови Шевченківської районної в місті Києві адміністрації та Ярова Євгенія – начальник управління освіти Шевченківського району. Також на прес-конференції були представлені партнери фестивалю. Офіційний партнер – компанія „Тетра-пак”.

Свою нову пісню усім учасникам фестивалю подарувала талановита співачка Ленара, відома своїми колоритними піснями і східним голосом. В 2009 році вона стала фіналісткою конкурсу Євробачення.

Еко-фестиваль проходитиме в декілька етапів і закінчиться 26 травня 2012 року в рамках святкування Дня Києва.

Юні учасники фестивалю підготували офіційне звернення до офіційних осіб та громадськості стосовно проведення просвітницької кампанії Еко-етикету серед дітей та молоді. У петиції сказано, що лише відповідальне ставлення до Планети Земля, виховання екології душі і виховання екологічної культури вже з дитинства можуть змінити ситуацію на Планеті і врятувати ті багатства, що щиро надала нам Природа.

Приєднуйтесь своїми родинами до фестивалю, адже лише відповідальне ставлення в родині може зробити диво і навчити усіх нас цінувати те, що ми маємо, побачити нарешті світ і його красу, навчитися цінувати і любити!

Біль детальна інформація: фоторепортажі та відеорепортажі дивіться в групі фестивалю Вконтактє http://vk.com/club37034774