Запрошуємо на презентації журналу «Стіна» в рамках освітньої виставки

 Молодіжний журнал «Стіна» радо запрошує усіх відвідувачів до свого стенду на презентації і творчі диспути. В рамках виставки на вас чекає:

15 лютого 2012 року о 12-00 відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „Створення друкованого видання з нуля. Практичні заняття”. Презентує автор підручника, головний редактор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародного рейтингу популярності „Золота фортуна” Анастасія Правдивець.

 15 лютого 2012 року о 14-00 відбудеться презентація підручника для школярів, студентів та вчителів „ІТ-технології та Інтернет-журналістика. Методичні рекомендації для журналістів-початківців (рекомендовано для роботи в школі)”. Презентує автор підручника, координатор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi WebJournalism Awards’09 Наталія Костилєва.

 16 лютого 2012 року об 11-00 відбудеться презентація школи юнкорів при Молодіжному журналі „Стіна” та запис до групи на новий навчальний рік 2011-2012. Навчання в школі безкоштовне і здійснюється у два способи: для представників інших міст дистанційно, для киян щосуботи з 11-00 до 14-00 на базі Київського палацу дітей та юнацтва.

А також консультації щодо вибору навчального закладу, виховання дітей і молоді тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*