Виставка «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012. Запрошуємо на презентації журналу «Стіна»

1 березня (четвер) на стенді Молодіжного журналу „Стіна”

 

о 12-00 відбудеться презентація нового номеру Молодіжного журналу „Стіна”

 о 13-00 відбудеться засідання дискусійного клубу на тему „Абітурієнт 2012.

Проблеми української освіти”

  15-00 відбудеться презентація підручників Видавничого дому „Стіна” з журналістики, ІТ-технологій та видавничої справи. Серія „Бібліотека школи юнкорів журналу „Стіна” ”.

 

2 березня (п’ятниця) на стенді Молодіжного журналу „Стіна”

 

о 12-00 презентація наукового Форуму від Асоціації історичної правди ім. Миколи Ковальського

 о 14-00 презентація нових дитячих конкурсів від проекту журналу „Стіна” „Діти-індиго”

 

Місце проведення виставки і заходів: «КиївЕкспоПлаза»,

павільйон №1, сектор «D»

вул. Салютна, 2 Б, метро «Нивки»

Запрошуємо на презентації журналу «Стіна» в рамках освітньої виставки

 Молодіжний журнал «Стіна» радо запрошує усіх відвідувачів до свого стенду на презентації і творчі диспути. В рамках виставки на вас чекає:

15 лютого 2012 року о 12-00 відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „Створення друкованого видання з нуля. Практичні заняття”. Презентує автор підручника, головний редактор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародного рейтингу популярності „Золота фортуна” Анастасія Правдивець.

 15 лютого 2012 року о 14-00 відбудеться презентація підручника для школярів, студентів та вчителів „ІТ-технології та Інтернет-журналістика. Методичні рекомендації для журналістів-початківців (рекомендовано для роботи в школі)”. Презентує автор підручника, координатор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi WebJournalism Awards’09 Наталія Костилєва.

 16 лютого 2012 року об 11-00 відбудеться презентація школи юнкорів при Молодіжному журналі „Стіна” та запис до групи на новий навчальний рік 2011-2012. Навчання в школі безкоштовне і здійснюється у два способи: для представників інших міст дистанційно, для киян щосуботи з 11-00 до 14-00 на базі Київського палацу дітей та юнацтва.

А також консультації щодо вибору навчального закладу, виховання дітей і молоді тощо.

На Подолі замерзають люди, а влада мовчить

Погодні умови в Києві, як і по всій Україні, такі, що, як кажуть, «хороший господар і собаку на вулицю не вижене». Статистика про померлих від холоду – як скупі зведення з фронтів. Здебільшого гинуть люди, які з тих чи інших причин опинилися на вулиці. Тим більш страшно, коли майже в центрі столиці замерзають люди в будинку!

 Київська спеціальна  школа соціальної реабілітації (за адресою: м. Київ, вул.. Білицька, 13-а) знаходиться у підпорядкуванні Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Протягом останніх шести років школа не функціонує (офіційно  її закрито на ремонт, а фактично – вона просто не працює), хоча керівництво школи й бухгалтерія  знаходяться на своїх робочих місцях, вчасно отримуючи зарплатню. У виробничих майстернях школи й інших її приміщеннях працює багато фірм, цехів, фірмочок (деякі з них – лише вночі). Але це – тема для іншої розмови.

Є при школі так званий гуртожиток, у якому раніше проживали співробітники школи. Двоє з них прописані в цьому гуртожитку  понад 40 років (Корзюковій Д.Д. – майже 80 років),  ще одна родина – вихователь школи-інтернату № 5  (Наталя Лейковська) з неповнолітньою дитиною (10-річний хлопчик постійно хворіє) – близько 20 років. Окрім того, в гуртожитку мешкають: сім’я педагогів (заселена майже 5 років тому за розпорядженням ГУОН м. Києва) – Наталя Плохотнюк, педагог Київського Палацу дітей та юнацтва з 30-річним стажем та її донька-студентка, вихователь столичного дитсадка  й ще одна сім’я. Всі інші мешканці гкртожитку, рятуючись від нелюдських знущань, знайшли собі інше тимчасово житло. Залишилися лише ті, кому на даний момент нікуди звідси виселитися.

Багато років мешканці гуртожитку, які платять чималі гроші за проживання, електроенергію та водопостачання, не можуть добитися від бухгалтерії закладу жодної довідки (ні про те, що вони там проживають, ні про оплату, тому всім їм, окрім тих, хто має постійну прописку, доводиться платити двічі: в гуртожитку й за місцем основної реєстрації).

Людей попереджали про те, що вони мали виселитися з гуртожитку до 1.10.11. Але вони не мають куди йти. Особливо Наталя Лейковська з дитиною та Дар’я Корзюкова, які не мають іншого житла. А у Наталі Плохотнюк  1 грудня в результаті підпалу дощенту згоріла квартира, в яку вони мали переселитися (встигли зробити ремонт і перевезти речі).

На звернення в усі інстанції, мешканці гуртожитку отримують дивну відповідь: «це приміщення не має статусу гуртожитку». Виявляється, вони багато років жили «ніде»? Директор школи запропонував Наталі Лейковській з дитиною та Дар’ї Корзюковій, переселитися до котельні (без кухні, з трубами, котлами тощо). Стара людина здалася – все одно скоро помирати!

Гуртожиток, де проживають 12 людей,  відключили від опалення й водопостачання. А нашу кімнату – ще в листопаді й від електропостачання (маємо борг за один місяць).  Ми спимо, закутавшись у кілька спальників. Цієї ночі температура повітря в кімнаті опустилася до -6 градусів. І якби не собака й кішка, які зігрівають нас, навряд чи ми б дожили до ранку. А сьогодні,  31 січня, нам відключили електроплиту. Мало того, що не буде де навіть приготувати їсти, а ще й неможливо буде хоч трохи обігрітися.

Йде війна за виживання! Ми розуміємо, що там, де пахнуть великі гроші, ні про що людське  не може бути й мови. Але ж ми люди! І хочемо жити!.

Допоможіть хоча б примусом, керосинкою або буржуйкою! Повірте, ми виживемо!

 

Наталя Плохотнюк

093-672-78-32