Міжнародний книжковий ярмарок Медвін. Програма презентацій журналу «Стіна»

З 10 по 13 листопада 2011 року на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” проходитиме виставка фантастичних автомобілів від відомого художника Віктора Зінченко

 10 листопада 2011 року о 12-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „Створення друкованого видання з нуля. Практичні заняття”. Презентує автор підручника, головний редактор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародного рейтингу популярності „Золота фортуна” Анастасія Правдивець. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно. В рамках презентації відвідувачі отримають від Молодіжного журналу „Стіна” промо-подарунок.

 10 листопада 2011 року о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „ІТ-технології та Інтернет-журналістика. Методичні рекомендації для журналістів-початківців (рекомендовано для роботи в школі)”. Презентує автор підручника, координатор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi Web-Journalism Awards’09 Наталія Костилєва. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно. В рамках презентації відвідувачі отримають від Молодіжного журналу „Стіна” промо-подарунок.

 11 листопада 2011 року о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація історично-публіцистичного видання Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського „Обранці Кліо” для істориків, вчителів та любителів історії. Видання ви зможете отримати одразу після презентації. В рамках презентації відбудеться історична дискусія на тему „Наука і політика”

 12 листопада 2011 року о 12-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться майстер-клас художника-моделіста Віктора Зінченко „Авто-смайл”. Відвідувачі зможуть за декілька хвилин створити власний шедевр і забрати його із собою.

12 листопада 2011 року о 14-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться легка промо-акція Бізнес-провокації. А також спілкування з автором Антоніною Спірідончевою, автографи протягом усіх днів ярмарку. Покупцю книги — промо-подарунок.

12 листопада 2011 року о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудуться слем-читання учасників конкурсу слем-поезії, а також гостей книжкового ярмарку.

Адреса: станція метро «Республіканський стадіон», вул. Фізкультурна, 1, Ун-т фізичного виховання і спорту, 2-й поверх, 2-й зал. Вхід безкоштовний

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*