Міжнародна виставка «Освіта та кар»єра». Програма презентацій Молодіжного журналу «Стіна»

Презентації Молодіжного журналу «Стіна» в рамках Міжнародної виставки «Освіта і кар»єра», яка відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Українському домі. Вхід безкоштовний

18 листопада 2011 року з 17-00 до 18-00 (Медіа центр, Український дім) відбудеться круглий стіл: Невивчені уроки історії. 68 річниці визволення Києва та 70-ти річчю трагедії у Бабиному Яру присвячується.
Модератори: історик, письменник, полковник у відставці Віктор Воскобойников та координатор Молодіжного журналу „Стіна”, Президент Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського Наталія Костилєва.
За участю студентів 1-го курсу Коледжу Київського університету ринкових відносин.
В рамках круглого столу відбудеться презентація газети „Обранці Кліо” Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського та нової книги Віктора Воскобойникова.
До участі запрошуються історики, вчителі, учні, студенти, усі, хто цікавиться історією.

19 листопада 2011 року о 12-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „Створення друкованого видання з нуля. Практичні заняття”. Презентує автор підручника, головний редактор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародного рейтингу популярності „Золота фортуна” Анастасія Правдивець. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно.

19 листопада 2011 року о 14-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „ІТ-технології та Інтернет-журналістика. Методичні рекомендації для журналістів-початківців (рекомендовано для роботи в школі)”. Презентує автор підручника, координатор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi Web-Journalism Awards’09 Наталія Костилєва. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*