Новий номер Молодіжного журналу «Стіна»

Молодіжний інформаційно-аналітичний журнал «Стіна». Новий номер
Днями вийшов новий номер Молодіжного журналу «Стіна» №5-6 (2011). У цьому номері для Вас ще більше ексклюзивної інформації і цікавих людей, журналістські розслідування і проблеми освіти. Презентація нового номеру журналу «Стіна» пройде в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар»єра», якавідбудеться в Українському домі (Київ) з 17 по 19 листопада 2011 року. Вхід вільний. Стенд журналу «Стіна» знаходиться на другому поверсі (на першому поверсі представлені іноземні навчальні заклади). Виставка працюватиме з 10 до 18-00.
  
Зміст номеру 5-6 (2011)

.::ОСВІТА І СТАТУС::.

Українська освіта: реформи, як порятунок. Орлов Гліб
Енергія творчості (практичні рекомендації творчої терапії). Муза Л.

.::МУЗИКА БЕЗ ФАЛЬШІ::.

Случайности судьбы (Монологи Дидюли). Антонюк Иванна
Внутренний женский голос (Джоселин Пук). Костылева Наталья

.::ФАБРИКА МРІЙ::.

Посол доброї волі (Анжеліна Джолі, яку ми не знаємо). Волков Олег і Шевченко Оксана
Символы Медема (возрождение искусства). Костылева Наталия
По слідах МКФ «Молодість 2011». Муза Л.
.::КОЛАЖ::.
Крестовые походы XXI века (уроки Ливии и Муммара Каддафи). Костылева Наталия

.::ЕНЕРГІЯ КАМІННЯ::.

Горный Хрусталь. Школа «АЯ»
Сапфир. Школа «АЯ»
Бирюза. Школа «АЯ»
О буквальности восприятия (несколько слов о книге «Напутствия идущим»)

.::ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСІВ::.

Поет місяця (вересень ) – Вейлас Хьюн
Поет місяця (жовтень ) – Артем Черепко
Фотограф місяців (вересень-жовтень) – Андрій Недзельницький

 

Міжнародна виставка «Освіта та кар»єра». Програма презентацій Молодіжного журналу «Стіна»

Презентації Молодіжного журналу «Стіна» в рамках Міжнародної виставки «Освіта і кар»єра», яка відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Українському домі. Вхід безкоштовний

18 листопада 2011 року з 17-00 до 18-00 (Медіа центр, Український дім) відбудеться круглий стіл: Невивчені уроки історії. 68 річниці визволення Києва та 70-ти річчю трагедії у Бабиному Яру присвячується.
Модератори: історик, письменник, полковник у відставці Віктор Воскобойников та координатор Молодіжного журналу „Стіна”, Президент Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського Наталія Костилєва.
За участю студентів 1-го курсу Коледжу Київського університету ринкових відносин.
В рамках круглого столу відбудеться презентація газети „Обранці Кліо” Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського та нової книги Віктора Воскобойникова.
До участі запрошуються історики, вчителі, учні, студенти, усі, хто цікавиться історією.

19 листопада 2011 року о 12-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „Створення друкованого видання з нуля. Практичні заняття”. Презентує автор підручника, головний редактор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародного рейтингу популярності „Золота фортуна” Анастасія Правдивець. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно.

19 листопада 2011 року о 14-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „ІТ-технології та Інтернет-журналістика. Методичні рекомендації для журналістів-початківців (рекомендовано для роботи в школі)”. Презентує автор підручника, координатор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi Web-Journalism Awards’09 Наталія Костилєва. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно.

Міжнародний книжковий ярмарок Медвін. Програма презентацій журналу «Стіна»

З 10 по 13 листопада 2011 року на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” проходитиме виставка фантастичних автомобілів від відомого художника Віктора Зінченко

 10 листопада 2011 року о 12-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „Створення друкованого видання з нуля. Практичні заняття”. Презентує автор підручника, головний редактор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародного рейтингу популярності „Золота фортуна” Анастасія Правдивець. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно. В рамках презентації відвідувачі отримають від Молодіжного журналу „Стіна” промо-подарунок.

 10 листопада 2011 року о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „ІТ-технології та Інтернет-журналістика. Методичні рекомендації для журналістів-початківців (рекомендовано для роботи в школі)”. Презентує автор підручника, координатор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi Web-Journalism Awards’09 Наталія Костилєва. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно. В рамках презентації відвідувачі отримають від Молодіжного журналу „Стіна” промо-подарунок.

 11 листопада 2011 року о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація історично-публіцистичного видання Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського „Обранці Кліо” для істориків, вчителів та любителів історії. Видання ви зможете отримати одразу після презентації. В рамках презентації відбудеться історична дискусія на тему „Наука і політика”

 12 листопада 2011 року о 12-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться майстер-клас художника-моделіста Віктора Зінченко „Авто-смайл”. Відвідувачі зможуть за декілька хвилин створити власний шедевр і забрати його із собою.

12 листопада 2011 року о 14-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться легка промо-акція Бізнес-провокації. А також спілкування з автором Антоніною Спірідончевою, автографи протягом усіх днів ярмарку. Покупцю книги — промо-подарунок.

12 листопада 2011 року о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу „Стіна” відбудуться слем-читання учасників конкурсу слем-поезії, а також гостей книжкового ярмарку.

Адреса: станція метро «Республіканський стадіон», вул. Фізкультурна, 1, Ун-т фізичного виховання і спорту, 2-й поверх, 2-й зал. Вхід безкоштовний