Газета «Обранці Кліо». Завантажуйте новий номер безкоштовно

Вийшов новий номер газети Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського «Обранці Кліо» (Засновник і видавець Молодіжний журнал «Стіна»).
Безкоштовно завантажити газету ви можете за цим посиланням
http://istpravda.do.am/kleo.pdf
 
А також
18 листопада в рамках Міжнародної виставки «Освіта та кар»єра 2011» в Українському домі в Києві відбудеться Круглий стіл: невивчені уроки історії. 70-річчю визволення Києва та трагедії у бабиному Яру присвячується. Модератори: історик, письменник, полковник у відставці Віктор Воскобойников та координатор Молодіжного журналу „Стіна”, Президент Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського Наталія Костилєва. В рамках круглого столу відбудеться презентація газети „Обранці Кліо” Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського та нової книги Віктора Воскобойникова. До участі запрошуються історики, вчителі, учні, студенти, усі, хто цікавиться історією.

Інноватика в сучасній освіті. Програма презентацій молодіжного журналу «Стіна»

18 жовтня 2011 року о 12-00 відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „Створення друкованого видання з нуля. Практичні заняття”. Презентує автор підручника, головний редактор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародного рейтингу популярності „Золота фортуна” Анастасія Правдивець. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно.

 18 жовтня 2011 року о 14-00 відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „ІТ-технології та Інтернет-журналістика. Методичні рекомендації для журналістів-початківців (рекомендовано для роботи в школі)”. Презентує автор підручника, координатор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi WebJournalism Awards’09 Наталія Костилєва. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно.

 19 жовтня 2011 року о 12-00 відбудеться презентація нового видання Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського „Обранці Кліо” для істориків, вчителів та любителів історії. Видання ви зможете отримати одразу після презентації.

 20 жовтня 2011 року об 11-00 відбудеться презентація школи юнкорів при Молодіжному журналі „Стіна” та запис до групи на новий навчальний рік 2011-2012. Навчання в школі безкоштовне і здійснюється у два способи: для представників інших міст дистанційно, для киян щосуботи з 11-00 до 14-00 на базі Київського палацу дітей та юнацтва.