Молодіжний Інтернет-фестиваль аматорського кіно «РАНОК»

Ознайомитися з конкурсними фільмами, а також стати членом незалежного Журі фестивалю можна на сайті www.kinoranok.org.ua Переможці фестивалю будуть оголошені на Церемонії нагородження в квітні 2011р.

Соціальний проект «Молодіжний фестиваль аматорського кіно “РАНОК”» був розроблений і реалізований в рамках програми підтримки індивідуальних ініціатив стипендіатів програми «Завтра.UA» за підтримки Фонду Віктора Пінчука.

Володимир Живицький, координатор фестивалю, стипендіат програми «Завтра.UA»: «Назва кінофестивалю «РАНОК» приховує в собі таємне значення – адже кожен новий день, кожне ЗАВТРА починається з РАНКУ. Як його почнеш, так почнеться і твоє майбутнє. Людина і людство самі вирішують для себе, як розпочати свій РАНОК: гарними, достойними справами чи аморальними, брудними діяннями. Питаня лише в тому, який шлях вибере кожен з нас».

Мета кінофестивалю – привернути увагу до найгостріших соціальних проблем, котрі часто ігноруються спільнотою, і, в результаті, трансформуються в норму життя. Роботи молодих авторів акцентуються на тому, що кожна людина несе відповідальність за все, що відбувається довкола і може позитивно впливати на суспільство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*