Сучасна освіта в Україні. Розклад презентацій від журналу «Стіна»

Розклад заходів на стенді  Молодіжного журналу „Стіна” в рамках виставки „Сучасна освіта в Україні 2011”

 16 лютого (середа) на стенді Молодіжного журналу „Стіна” о 13-00 відбудеться презентація єдиної в Україні безкоштовної школи юнкорів (юних журналістів) при Молодіжному журналі „Стіна”, а також курсів інтернет-журналістики для школяріві студентів. Координатор презентації КОСТИЛЄВА Наталія – Керівник школи юнкорів, координатор Всеукраїнського інформаційно-аналітичного молодіжного журналу «Стіна», Президент Асоціації історичної правди ім.. М.П. Ковальського, член Асоціації Філософського Мистецтва, лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi Web-Journalism Awards’09

16 лютого (середа) на стенді Молодіжного журналу „Стіна” о 15-00 відбудеться презентація підручників і словників нового покоління для викладачів вищих навчальних закладів, дослідників і студентів доктора філософських наук, професора, провідного наукового співробітника Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України – на зіпа Хамитова і кандидата філософських наук, доцента, завідуючої кафедри соціальних дисциплін Академії муніципального управлення — Крилової Світлани.Назіп Хамітов і Світлана Крилова особисто презентують такі підручники і словники:
«Історія філософії: проблема людини», який став справжнім бестселером у студентів, а також «Философский словарь: человек и мир», в якому можна знайти  новітні терміни; книгу  «Философия: бытие, человек мир», яка пропонує нову парадигму в філософії, — метаантропологію; словник  «Этика и эстетика», який Назіп Хамітов і Світлана Крилова написали у співавторстві із відомим болгарським етиком — доктором  філософії С. Міневою.
Дана презентаціz буде цікавою не лише представникам вищих навчальних закладів, але й
спеціалістам різноманітних галузей: філософам, психоаналітикам, психологам, педагогам, журналістам, а також тим, хто цікавиться проблемами самотності і любові, смерті і безсмертя, і вічного пошуку сенсу життя тощо.

Після презентації, одразу на стенді Молодіжного журналу „Стіна” Ви зможете придбати книги Назіпа Хамітова і Світлани Крилової, із автографами авторів.

17 лютого (четвер) 0 12-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” з нагоди першої річниці діяльності Асоціації історичної правди ім. Миколи Павловича Ковальського відбудеться дискусія на тему „Історія. Проблеми викладання і політизації науки”. Запрошуються усі, хто цікавиться історією, педагогікою і методологією викладання історичних дисциплін.

Адреса: метро «Арсенальня», вул. І.Мазепи,13, Київський палац дітей та юнацтва

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*