СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2011

 Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ» проводять 2-4 березня 2011 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13, м. Київ)  Другу Міжнародну виставку  «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2011» (Лист МОН України № 1/9-441 від 18.06.10 р.).

            Відповідно до Указу Президента «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні»  2011 рік оголошено Роком освіти та  інформаційного суспільства. Виставка має на меті презентувати в широкому спектрі досягнення національної системи освіти, представити творчі здобутки педагогічних колективів і наукових установ в інноваційній модернізації галузі освіти, досвід інтеграції до міжнародного освітнього простору, практику співпраці із зарубіжними навчальними закладами.

Про участь у виставці заявили близько 370 провідних навчальних закладів, підприємств, видавництв з 25 регіонів України, Польщі, Китаю, США, Словаччини, Естонії, Німеччини, Аргентини і т.д.

 Програма виставки:

Презентація навчальних закладів України

 • Презентація міжнародних освітніх центрів та зарубіжних навчальних установ
 • Досвід модернізації  загальноосвітньої школи, упровадження профільного навчання
 • Проблема навчання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
 • Зміст освіти
 • Моніторинг якості знань і тестування
 • Національна рамка кваліфікацій
 • Упровадження досягнень педагогічної науки в освітню практику
 • Компетентнісний підхід у навчально-виховному процесі
 • Видання  сучасної   україномовної  навчально-методичної  літератури
 • Обмін досвідом інноваційної модернізації системи освіти з урахуванням вітчизняного і світового педагогічного досвіду
 • Демонстрація сучасних технічних засобів навчання, комп’ютерних програм, мульти-медіа, наочно-лабораторного обладнання, меблів
 • Творчі конкурси для школярів та студентів
 • Встановлення ділових зв’язків про співпрацю, науково-практичні конференції, «круглі столи», семінари
 • Вручення Почесних відзнак переможцям у номінаціях, дипломів учасника виставки

На семінарах, науково-практичних конференціях, «круглих столах» відбудеться обговорення нагальних проблем подальшого удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів. Вперше на міжнародній виставці відбудуться науково-практичні конференції за участю провідних науковців Національної академії педагогічних наук України і практичних працівників галузі освіти.

            2 березня 2011 р. відбудуться конференції Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  на теми: «Інноваційна модель електронного навчання «1 учень – 1комп’ютер» в навчальних закладах Дніпропетровщини» та «Інклюзивна освіта на Дніпропетровщині: реалії та перспективи розвитку».

            3 березня 2011 р. – семінар Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів на тему: «Управління підвищенням кваліфікації педагогічних працівників  в умовах післядипломної освіти регіону на засадах диференційованого підходу

 Оргкомітет в рамках виставки проводить рейтинговий і тематичні конкурси з нагородженням відповідно Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» і Золотими, Срібними і Бронзовими медалями.

Т е м а т и ч н і   н о м і н а ц і ї:

1.Упровадження системи компетенцій – як основи підготовки конкуретноздатних фахівців у вищій школі.

2.Упровадження у навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних педагогічних технологій.

3.Модернізація дошкільних навчальних закладів.

4.Діяльність обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти по удосконаленню педагогічної майстерності вчителя.

5.Співпраця професійно-технічних навчальних закладів з виробництвом.

6.Розробка та упровадження сучасних засобів навчання.

7.Упровадження інноваційних технологій у навчальний процес вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

8.Удосконалення розвитку позашкільної освіти.

 Для вищих навчальних закладів IIIIV рівнів акредитації, крім тематичної номінації, проводиться рейтинговий виставковий конкурс з відзначенням переможців у ідентифікаційних групах ВНЗ нагородою Гран-Прі «Лідер вищої освіти України». Вперше Оргкомітет започаткував Почесну нагороду для учасників рейтингового виставкового конкурсу, які мають найвищі показники у тематичних напрямах: — міжнародна діяльність; наукова діяльність і підготовка науково-педагогічних кадрів.

Виставка буде цікавою як для широкої громадськості, так і для випускників шкіл і студентів, які матимуть нагоду наочно впевнитися в рівні освіти навчальних закладів і визначитися на майбутнє з подальшим навчанням у освітньому закладі.

            З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті виставки: WWW.VSOSVITA.COM.UA. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*