Інтернет-залежність в Україні

7 лютого 2011 року. Канал КДР ТРК, програма доктора філософських наук, письменника, психоаналітика Назіпа Хамітова «Свобода думки» Гість програми Координатор Молодіжного журналу «Стіна», журналіст, викладач інтернет-журналістики Костилєва Наталія

 

Про Інтернет і єдність поколінь очима журналу «Стіна»

10 січня 2011 року канал КДР ТРК, програма доктора філософських наук, письменника Назіпа Хамітова «Свобода думки» Гість програми Координатор Молодіжного журналу «Стіна», журналіст, викладач інтернет-журналістики Костилєва Наталія

 

Интернет-зависимость — проблема 21 века. Координатор молодежного журнала «Стена» в программе Назипа Хамитова

7 февраля 2011 года (понедельник), в 18.00 в прямом эфире телеканала КГР ТРК в программе «Свобода мысли с Назипом Хамитовым» будет обсуждаться тема: «Что такое Интернет-зависимость и как от нее избавиться?»

Гость программы – координатор Всеукраинского молодежного журнала «Стена», лауреат международной премми «YUSMI» в области интернет-журналистики Наталья Костылева

СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2011

 Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ» проводять 2-4 березня 2011 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13, м. Київ)  Другу Міжнародну виставку  «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2011» (Лист МОН України № 1/9-441 від 18.06.10 р.).

            Відповідно до Указу Президента «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні»  2011 рік оголошено Роком освіти та  інформаційного суспільства. Виставка має на меті презентувати в широкому спектрі досягнення національної системи освіти, представити творчі здобутки педагогічних колективів і наукових установ в інноваційній модернізації галузі освіти, досвід інтеграції до міжнародного освітнього простору, практику співпраці із зарубіжними навчальними закладами.

Про участь у виставці заявили близько 370 провідних навчальних закладів, підприємств, видавництв з 25 регіонів України, Польщі, Китаю, США, Словаччини, Естонії, Німеччини, Аргентини і т.д.

 Програма виставки:

Презентація навчальних закладів України

 • Презентація міжнародних освітніх центрів та зарубіжних навчальних установ
 • Досвід модернізації  загальноосвітньої школи, упровадження профільного навчання
 • Проблема навчання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
 • Зміст освіти
 • Моніторинг якості знань і тестування
 • Національна рамка кваліфікацій
 • Упровадження досягнень педагогічної науки в освітню практику
 • Компетентнісний підхід у навчально-виховному процесі
 • Видання  сучасної   україномовної  навчально-методичної  літератури
 • Обмін досвідом інноваційної модернізації системи освіти з урахуванням вітчизняного і світового педагогічного досвіду
 • Демонстрація сучасних технічних засобів навчання, комп’ютерних програм, мульти-медіа, наочно-лабораторного обладнання, меблів
 • Творчі конкурси для школярів та студентів
 • Встановлення ділових зв’язків про співпрацю, науково-практичні конференції, «круглі столи», семінари
 • Вручення Почесних відзнак переможцям у номінаціях, дипломів учасника виставки

На семінарах, науково-практичних конференціях, «круглих столах» відбудеться обговорення нагальних проблем подальшого удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів. Вперше на міжнародній виставці відбудуться науково-практичні конференції за участю провідних науковців Національної академії педагогічних наук України і практичних працівників галузі освіти.

            2 березня 2011 р. відбудуться конференції Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  на теми: «Інноваційна модель електронного навчання «1 учень – 1комп’ютер» в навчальних закладах Дніпропетровщини» та «Інклюзивна освіта на Дніпропетровщині: реалії та перспективи розвитку».

            3 березня 2011 р. – семінар Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів на тему: «Управління підвищенням кваліфікації педагогічних працівників  в умовах післядипломної освіти регіону на засадах диференційованого підходу

 Оргкомітет в рамках виставки проводить рейтинговий і тематичні конкурси з нагородженням відповідно Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» і Золотими, Срібними і Бронзовими медалями.

Т е м а т и ч н і   н о м і н а ц і ї:

1.Упровадження системи компетенцій – як основи підготовки конкуретноздатних фахівців у вищій школі.

2.Упровадження у навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних педагогічних технологій.

3.Модернізація дошкільних навчальних закладів.

4.Діяльність обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти по удосконаленню педагогічної майстерності вчителя.

5.Співпраця професійно-технічних навчальних закладів з виробництвом.

6.Розробка та упровадження сучасних засобів навчання.

7.Упровадження інноваційних технологій у навчальний процес вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

8.Удосконалення розвитку позашкільної освіти.

 Для вищих навчальних закладів IIIIV рівнів акредитації, крім тематичної номінації, проводиться рейтинговий виставковий конкурс з відзначенням переможців у ідентифікаційних групах ВНЗ нагородою Гран-Прі «Лідер вищої освіти України». Вперше Оргкомітет започаткував Почесну нагороду для учасників рейтингового виставкового конкурсу, які мають найвищі показники у тематичних напрямах: — міжнародна діяльність; наукова діяльність і підготовка науково-педагогічних кадрів.

Виставка буде цікавою як для широкої громадськості, так і для випускників шкіл і студентів, які матимуть нагоду наочно впевнитися в рівні освіти навчальних закладів і визначитися на майбутнє з подальшим навчанням у освітньому закладі.

            З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті виставки: WWW.VSOSVITA.COM.UA. 

Сучасна освіта в Україні. Розклад презентацій від журналу «Стіна»

Розклад заходів на стенді  Молодіжного журналу „Стіна” в рамках виставки „Сучасна освіта в Україні 2011”

 16 лютого (середа) на стенді Молодіжного журналу „Стіна” о 13-00 відбудеться презентація єдиної в Україні безкоштовної школи юнкорів (юних журналістів) при Молодіжному журналі „Стіна”, а також курсів інтернет-журналістики для школяріві студентів. Координатор презентації КОСТИЛЄВА Наталія – Керівник школи юнкорів, координатор Всеукраїнського інформаційно-аналітичного молодіжного журналу «Стіна», Президент Асоціації історичної правди ім.. М.П. Ковальського, член Асоціації Філософського Мистецтва, лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi Web-Journalism Awards’09

16 лютого (середа) на стенді Молодіжного журналу „Стіна” о 15-00 відбудеться презентація підручників і словників нового покоління для викладачів вищих навчальних закладів, дослідників і студентів доктора філософських наук, професора, провідного наукового співробітника Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України – на зіпа Хамитова і кандидата філософських наук, доцента, завідуючої кафедри соціальних дисциплін Академії муніципального управлення — Крилової Світлани.Назіп Хамітов і Світлана Крилова особисто презентують такі підручники і словники:
«Історія філософії: проблема людини», який став справжнім бестселером у студентів, а також «Философский словарь: человек и мир», в якому можна знайти  новітні терміни; книгу  «Философия: бытие, человек мир», яка пропонує нову парадигму в філософії, — метаантропологію; словник  «Этика и эстетика», який Назіп Хамітов і Світлана Крилова написали у співавторстві із відомим болгарським етиком — доктором  філософії С. Міневою.
Дана презентаціz буде цікавою не лише представникам вищих навчальних закладів, але й
спеціалістам різноманітних галузей: філософам, психоаналітикам, психологам, педагогам, журналістам, а також тим, хто цікавиться проблемами самотності і любові, смерті і безсмертя, і вічного пошуку сенсу життя тощо.

Після презентації, одразу на стенді Молодіжного журналу „Стіна” Ви зможете придбати книги Назіпа Хамітова і Світлани Крилової, із автографами авторів.

17 лютого (четвер) 0 12-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” з нагоди першої річниці діяльності Асоціації історичної правди ім. Миколи Павловича Ковальського відбудеться дискусія на тему „Історія. Проблеми викладання і політизації науки”. Запрошуються усі, хто цікавиться історією, педагогікою і методологією викладання історичних дисциплін.

Адреса: метро «Арсенальня», вул. І.Мазепи,13, Київський палац дітей та юнацтва