Викорінення насильства у родині – умова ефективної соціалізації молоді

Під час круглого столу були розглянуті причини та шляхи викорінення сімейного насильства, роль соціальної профілактики у викоріненні насильства, питання формування ненасильницького світогляду молоді і реінтеграції постраждалих від сімейного насильства, наголошено на необхідності соціально – психологічної роботи з кривдниками.

Зазначимо, що 25 листопада в Луганській області стартує обласний етап Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».  В рамках обласного етапу проходять конкурс буклетів з питань попередження насильства, конкурс дитячого малюнку «Зупинимо насильство разом», конкурс колажів «Ми різні, але ми рівні».

Всеукраїнська акція проводиться з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства у сім’ї, активізації діяльності державних структур і громадських організацій щодо запобігання насильству, захисту прав жінок в Україні та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Нагадаємо, що 25 листопада 2007 року Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, у промові з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насилля над жінками ініціював Всесвітню кампанію із викорінення насильства над жінками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*