Програма презентацій Молодіжного журналу „СТІНА” в рамках виставки “ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ”

Програма презентацій на стенді Молодіжного журналу „СТІНА” в рамках Другої виставки “ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ” , яка відкриється 27 жовтня 2010 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва

27 жовтня о 12-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація освітнього проекту „Підготовчі курси у навчальних закладах: міфи і реальність”. Проводить координатор проектів медіа-холдингу „Стіна”, журналіст і незалежний аналітик освітнього ринку Костилєва Наталія. Запрошуємо майбутніх абітурієнтів і їх батьків, а також представників навчальних закладів до дискусії.

27 жовтня о 13-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація книги Тетяни і Сергія Сапцових «Англійський без словника» яка вийшла у в 2010 році. На презентації автори нової методики вивчення англійської мови розкажуть про книгу, відкриють секрети своєї методики, дадуть цінні поради щодо вивчення іноземних мов. Не пропустіть! Також Ви зможете придбати нову книгу із автографом авторів одразу на стенді журналу „Стіна”

О 13-30 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться майстер-клас для відвідувачів виставки на тему „Як вірно обрати навчальний заклад. Виставка, як інструмент вибору”. В рамках майстер-класу будуть представлені незалежні журналістські розслідування щодо освітнього ринку в Україні, будуть дані методичні рекомендації і оголошено про п’ятизіркову оцінку навчального закладу згідно міжнародних стандартів. Запрошуємо батьків майбутніх абітурієнтів, студентів і представників середньої школи.

Додаткові питання і побажання щодо програми презентації за телефоном 044-456-63-18

28 жовтня о 12-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” буде представлено проект „ЕКОАРТ”, направлений на підняття культури здоров’я серед молоді. В рамках презентації буде оголошено конкурс серед школярів і студентів на тему: „Екологія України. Моє майбутнє”. Запрошуємо представників навчальних закладів, закладів позашкільної освіти, екологічні організації і установи, а також усіх, хто цікавиться своїм здоров’ям і екологічною освітою в Україні.

29 жовтня об 11-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться дискусія на тему „Історична освіта в Україні. Інструменти впливу”. В рамках дискусії будуть розроблені методичні рекомендації для МОНУ щодо поліпшення викладання історичних дисциплін у середній і вищій школах. Проводять дискусію представники Асоціації історичної правди імені М.П. Ковальського.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*