Медвін Книжковий світ 2010. Запрошуємо на ювілей журналу Стіна

5 років антиглянцу в Україні. Ювілейні мистецькі інсталяції для любителів культури від журналу «СТІНА»:

11 листопада о 13-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація нового проекту „ЕкоART”, направленого на підняття культури здорового способу життя серед молоді.

 З 11 по 14 листопада на стенді Молодіжного журналу „Стіна” в рамках святкування 5-ти річного ювілею журналу пройде виставка „Мистецтво втілення”, яка представить роботи відомого художника, спеціаліста з об’ємного макетування старовинних автомобілів Віктора Зінченко. Виставка представить невідомі широкому загалу роботи Віктора Зінченко, об’єднані єдиною темою мистецтва втілення.

  13 листопала о 14-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація виставки „Мистецтво втілення”, яку представить художник Віктор Зінченко. Історію створення дивовижних фантазій розповість автор робіт. Після презентації фуршет.

13 листопада на стенді Молодіжного журналу „Стіна” о 15-00 з нагоди святкування 5-ти річного ювілею журналу відбудеться МИСТЕЦЬКИЙ ДЖЕМ. В програмі мистецького джему:

  Презентація проекту ПОЕЗІЯ.net. Автор і куратор презентації відома поетеса Світлана Балагула. Проект реалізується за підтримки сайту громадянської журналістики RT KORR.

  Музревю з осіннім фуршетом. Музичний супровід: Богдан Слон Головченко і Віталій Ващук

 — Театральна вистава від студії театр –студії «SPLASH» «Спроби по білому або Туди, де світло…».

Керівник проекту Якимченко Наталія. Режисер Володимир Дальван.

Дія вистави відбувається в наш час…Тут немає героїв чи антигероїв… тут є лише ми із вами:  ми, які прагнемо, турбуємось, ми — гарні, безумні, дикі, тихі, сумні, лагідні, розчаровані, дивні, страшні, безглузді, смішні, люблячі…Де світло, в якому є ми? І де ми, в яких є світло?

Цю виставу можна назвати «Картинки»…тому що це і є живі картинки…тут кожний обов’язково знайде щось своє, або знайде себе у відображенні. Що трапляється з нами, куди спрямовано наше серце, думки, які ми? Чому іноді такі сумні наші очі? Все це є в «картинках», з яких іноді хочеться бігти якнайдалі…а іноді, хочеться залишитись назавжди….

 

Адреса: метро «Республіканський стадіон», вул. Фізкультурна, 1, Експоцентр «Спортивний» (Інститут фізкультури і спорту), 2-й поверх

Вхід вільний

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*