Розклад сеансів у кінотеатрі Лейпциг з 28 жовтня по 03 листопада 2010 року

Розклад сеансів

з 28 жовтня по 03 листопада

Дата

Сеанси

Ціни по секторам

зелений

жовтий

червоний

Мегамозок (1 год. 35 хв.)

28 – 03

10:00, 11:45

15

15

15

13:30

15

20

25

15:15, 17:00

20

25

30

18:45, 20:30, 22:15

25

30

35

Близький ворог (1 год. 40 хв.)

28 – 02

11:40

15

15

15

15:10

20

25

30

18:40, 22:10

25

30

35

03

11:40, 15:10, 18:40, 22:10

15

15

15

13 (1 год. 30 хв.)

28 – 02

10:00

15

15

15

13:30

15

20

25

17:00

20

25

30

20:30

25

30

35

03

10:00, 13:30, 17:00, 20:30

15

15

15

 

Шановні глядачі!

Якщо ціна квитка відрізняється від вартості квитків на інші фільми на аналогічні сеанси (або не надається знижка) — це не бажання адміністрації кінотеатру, а вимога дистриб’ютора (правовласника фільмокопії).

 

Кинофестиваль Молодость 2010. Эксклюзивные видео и фоторепортажи

Молодежный журнал Стена внимательно следит и освещает для своих читателей все самые интересные события международного кинофестиваля «Молодость 2010», который в этом году празднует свое 40-а летие.

Смотрите видео, фото, читайте статьи и заметки в специальной рубрике Фестиваля на Форуме для творческих людей журнала Стена http://stena.easyforum.ru/viewforum.php?id=109 

Режиссер Алан Бадоев завершил съемки видео-римейка культового советского фильма «Экипаж»

Режиссер Алан Бадоев завершил съемки видео-римейка культового советского фильма «Экипаж». Клип на песню «Ты знала» Бадоев снял для нашего соотечественника —  певца Александра Ломинского, а на главную женскую роль Алан Бадоев, продолжая традицию съемок киноактрис в своих работах, пригласил россиянку Екатерину Вилкову. Напомним, в клипе Валерия Меладзе «Небеса» также задействована звезда российского кинематографа Лиза Боярская. 
Съемки клипа «Ты знала» проходили в Киеве, на территории Музея авиации, в настоящем самолете ТУ-154 с надписью СССР-85020. Стилистика 70-х в видео-истории была соблюдена во всем: одежде, гриме и даже в типажах массовки.

Подробности читайте на Форуме журнала Стена, а также смотрите фото) http://stena.easyforum.ru/viewtopic.php?id=8874#p48066 

Медвін Книжковий світ 2010. Запрошуємо на ювілей журналу Стіна

5 років антиглянцу в Україні. Ювілейні мистецькі інсталяції для любителів культури від журналу «СТІНА»:

11 листопада о 13-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація нового проекту „ЕкоART”, направленого на підняття культури здорового способу життя серед молоді.

 З 11 по 14 листопада на стенді Молодіжного журналу „Стіна” в рамках святкування 5-ти річного ювілею журналу пройде виставка „Мистецтво втілення”, яка представить роботи відомого художника, спеціаліста з об’ємного макетування старовинних автомобілів Віктора Зінченко. Виставка представить невідомі широкому загалу роботи Віктора Зінченко, об’єднані єдиною темою мистецтва втілення.

  13 листопала о 14-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація виставки „Мистецтво втілення”, яку представить художник Віктор Зінченко. Історію створення дивовижних фантазій розповість автор робіт. Після презентації фуршет.

13 листопада на стенді Молодіжного журналу „Стіна” о 15-00 з нагоди святкування 5-ти річного ювілею журналу відбудеться МИСТЕЦЬКИЙ ДЖЕМ. В програмі мистецького джему:

  Презентація проекту ПОЕЗІЯ.net. Автор і куратор презентації відома поетеса Світлана Балагула. Проект реалізується за підтримки сайту громадянської журналістики RT KORR.

  Музревю з осіннім фуршетом. Музичний супровід: Богдан Слон Головченко і Віталій Ващук

 — Театральна вистава від студії театр –студії «SPLASH» «Спроби по білому або Туди, де світло…».

Керівник проекту Якимченко Наталія. Режисер Володимир Дальван.

Дія вистави відбувається в наш час…Тут немає героїв чи антигероїв… тут є лише ми із вами:  ми, які прагнемо, турбуємось, ми — гарні, безумні, дикі, тихі, сумні, лагідні, розчаровані, дивні, страшні, безглузді, смішні, люблячі…Де світло, в якому є ми? І де ми, в яких є світло?

Цю виставу можна назвати «Картинки»…тому що це і є живі картинки…тут кожний обов’язково знайде щось своє, або знайде себе у відображенні. Що трапляється з нами, куди спрямовано наше серце, думки, які ми? Чому іноді такі сумні наші очі? Все це є в «картинках», з яких іноді хочеться бігти якнайдалі…а іноді, хочеться залишитись назавжди….

 

Адреса: метро «Республіканський стадіон», вул. Фізкультурна, 1, Експоцентр «Спортивний» (Інститут фізкультури і спорту), 2-й поверх

Вхід вільний

 

Програма презентацій Молодіжного журналу „СТІНА” в рамках виставки “ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ”

Програма презентацій на стенді Молодіжного журналу „СТІНА” в рамках Другої виставки “ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ” , яка відкриється 27 жовтня 2010 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва

27 жовтня о 12-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація освітнього проекту „Підготовчі курси у навчальних закладах: міфи і реальність”. Проводить координатор проектів медіа-холдингу „Стіна”, журналіст і незалежний аналітик освітнього ринку Костилєва Наталія. Запрошуємо майбутніх абітурієнтів і їх батьків, а також представників навчальних закладів до дискусії.

27 жовтня о 13-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться презентація книги Тетяни і Сергія Сапцових «Англійський без словника» яка вийшла у в 2010 році. На презентації автори нової методики вивчення англійської мови розкажуть про книгу, відкриють секрети своєї методики, дадуть цінні поради щодо вивчення іноземних мов. Не пропустіть! Також Ви зможете придбати нову книгу із автографом авторів одразу на стенді журналу „Стіна”

О 13-30 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться майстер-клас для відвідувачів виставки на тему „Як вірно обрати навчальний заклад. Виставка, як інструмент вибору”. В рамках майстер-класу будуть представлені незалежні журналістські розслідування щодо освітнього ринку в Україні, будуть дані методичні рекомендації і оголошено про п’ятизіркову оцінку навчального закладу згідно міжнародних стандартів. Запрошуємо батьків майбутніх абітурієнтів, студентів і представників середньої школи.

Додаткові питання і побажання щодо програми презентації за телефоном 044-456-63-18

28 жовтня о 12-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” буде представлено проект „ЕКОАРТ”, направлений на підняття культури здоров’я серед молоді. В рамках презентації буде оголошено конкурс серед школярів і студентів на тему: „Екологія України. Моє майбутнє”. Запрошуємо представників навчальних закладів, закладів позашкільної освіти, екологічні організації і установи, а також усіх, хто цікавиться своїм здоров’ям і екологічною освітою в Україні.

29 жовтня об 11-00 на стенді Молодіжного журналу „Стіна” відбудеться дискусія на тему „Історична освіта в Україні. Інструменти впливу”. В рамках дискусії будуть розроблені методичні рекомендації для МОНУ щодо поліпшення викладання історичних дисциплін у середній і вищій школах. Проводять дискусію представники Асоціації історичної правди імені М.П. Ковальського.

Відкриття Другої виставки “ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ” 27 жовтня 2010

27 жовтня  2010  року  об  11:00   у  Київському   Палаці    дітей    та    юнацтва  (вул. І. Мазепи,13, м. Київ) відбудеться урочисте відкриття Другої виставки “ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ”. Виставку відкриють Міністр освіти і науки України  Д.В.Табачник,  президент  Національної академії  педагогічних  наук  України  В.Г.Кремень, Перший заступник начальника Управління гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України А.М.Гуржій.

Термін  проведення  виставки –  27-28-29  жовтня  2010 року.

            Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія „Виставковий Світ”.

На виставці будуть презентуватися з 25 регіонів України близько 420 навчальних закладів, державні органи управління освітою, післядипломні установи, науково-методичні центри, сучасні підручники, технічні засоби навчання, інноваційні педагогічні технології, підприємства, видавництва і засоби масової інформації, які співпрацюють з системою освіти.

            У тому числі:

70 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів;

287 – післядипломних установ освіти, профтехучилищ, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних освітніх закладів, науково-методичних центрів;

25   – регіональних органів управління освітою;

38   – підприємств, фірм, видавництв, засобів масової інформації.

Виставку буде супроводжувати обширна тематична програма: семінари, «круглі» столи», конференції, форуми за участю педагогів і науковців – всього 59 заходів.

            27 жовтня 2010 р.  відбудеться «круглий стіл» Міністерства освіти і науки України «Інноватика в діяльності позашкільного навчального закладу»; Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти «Реалізація інноваційного педагогічного потенціалу регіону в межах концепції випереджаючої освіти для сталого розвитку»; Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників «Особливості створення та розвитку інноваційного освітнього простору сільського регіону в умовах модернізаційних суспільних змін»; Житомирського обласного педагогічного ліцею «Роль творчих груп педагогів в інноваційному оновленні освітнього простору ліцею».

27 жовтня 2010 р.  з 13.00 на стенді Національного центру «Мала академія наук України» відбудеться презентація спільного проекту МАН України, Одеського національного політехнічного університету та Інституту обдарованої дитини НАПН України «Інформаційно-технологічна система підтримки дослідницької діяльності учнів МАН та студентів вищих навчальних закладів на прикладі навчально-дослідницької екологічної ділової гри «Дослідження впливу антропогенного навантаження на рослини, воду та ґрунти в паркових зонах міст України» та Всеукраїнської Інтернет – олімпіади  «Відкрита природнича демонстрація»

Також 27 жовтня проводиться круглий стіл Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації): «Інформатизація столичної освіти»; форум «Педагогічний талант» — організатор Всеукраїнський тижневик «Освіта»; на стенді ТОВ «Інгресс» о 15.00 відбудеться презентація «Інтерактивне обладнання в навчальних закладах. Перетворення звичайних аудиторій на інтерактивні класи»; Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту та Dopravna  Akademia  Trencin (Словаччина) «Інноватика у співпраці  професійно-технічних училищ України з міжнародними освітніми установами; Східноукраїнської філії Міжнародного Соломонового університету та ТОВ «Стелла Сістемз» «EDUkIT»: інформаційно-освітня платформа  для розробки Інтернет-сайтів середніх навчальних закладів.

В рамках виставки відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи».  Форум проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської та студентської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни у зв’язку з переходом України на інноваційний шлях економічного і соціального розвитку. Організатори конкурсу: МОН України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

28 жовтня 2010 р. — круглий стіл Національного центру «Мала академія наук України» «Інформаційно-технологічна система підтримки дослідницької діяльності учнів МАН та студентів вищих навчальних закладів»; Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України «Інформаційні інновації в навчанні дітей дошкільного та молодшого шкільного віку»,  «Організаційно-інформаційна підтримка інноваційних процесів в освіті»; Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів «Формування інформаційного середовища в системі освіти регіону» ; Закарпатського державного університету «Інформаційні технології у навчальному процесі»,  ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»  «Модель розвитку освіти України ХХІ ст.» та компанії «Спеціальні Реєструючі Системи» —  «Сучасний лінгафонний кабінет».

29 жовтня 2010 р. — круглий стіл Інституту соціаль­ної та політичної психології НАПН України «Престижність професій в Україні: від стандарту до нових підходів»; «Сімейна медіаосвіта: перспективи впровадження інновацій»; презентація Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С.Макаренка «Використання комп’ютерного комплексу – мультимедійної системи IDM NEXT Premium»; майстер-клас Інституту проблем виховання НАПН УкраїниВиховання у школярів гуманістичних цінностей” та багато інших тематичних семінарів та круглих столів.

Протягом трьох днів роботи виставки на стенді молодіжного журналу «СТІНА» будуть проведені презентації проекту «Екоарт», книги, майстер-клас та інші цікаві заходи.

27 жовтня 2010 р. з 16.00 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу з відповідної номінації Золотими, Срібними та Бронзовими  медалями.

   Ласкаво запрошуємо до виставки!

 

           

 

 

 

Нагородження переможців регіонального етапу чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт-2010».

Буде оголошено переможців у номінаціях: «Кліп-мейкер», «Папарацці», «Король креативу», «Магістр проектів», «Кібермастер», «Містер ІКС», «Комп’ютерний геній», «Навігатор мереж», «Веб-майстер».

Всі переможці отримають цінні подарунки, володарі перших міст візьмуть участь у фіналі конкурсу, який відбудеться у Львові 27-28 листопада 2010 року.

Нагадаємо, що  тема конкурсних робіт чемпіонату цього року — «Україна-2020 очима нового покоління!». У регіональному етапі взяли участь понад 580 осіб.

Регіональний етап в Луганській області проходить за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив і соціальних досліджень.

Спонсорами регіонального етапу виступили: «ILOGOS»,  «Лелека», ТРК «Космос».

 

Студенческий фестиваль рекламы 17-18 ноября 2010

Объявлены также и другие темы творческого конкурса: создание вирусной рекламы для ТМ «Revo energy», фирменный стиль Союза молодых рекламистов Украины и самого Фестиваля. Появилась новая номинация — PR статья/пресс-релиз. Впервые на УСФР  пройдет конкурс «Реклама, разработанная школьниками«. Кроме заданных тем, участники смогут представить и собственные тематические разработки. Номинации Творческого конкурса 6-го УСФР: печатная, наружная, аудио и видеореклама, интернет реклама, фирменный стиль, PR-статья/релиз, Проект рекламной кампании.

УСФР — единственный общенациональный студенческий рекламный форум в Украине. Именно поэтому он каждый год привлекает большое количество посетителей и участников, число которых за пять лет превысило 7 000 человек. Более 4000 работ составили экспозицию Фестиваля за время его проведения.

Миссия УСФР — развитие будущего рекламной отрасли Украины, помощь в социальной и профессиональной адаптации талантливой молодежи.

Цель Фестиваля: формирование ответственного социального мировоззрения и высокого профессионального уровня будущих рекламистов, маркетологов, художников, дизайнеров, которые будут создавать рекламную эстетику завтрашнего дня.

Целевая аудитория Фестиваля творческая социально-активная молодежь, школьники, студенты, молодые специалисты, работающие в сфере маркетинга, рекламы и дизайна,  преподаватели, журналисты, широкая общественность.

 

 

Несмотря на довольно молодой возраст, Фестиваль ежегодно становится долгожданным событием не только для молодежи, но и для  всей рекламной отрасли, для опытных практиков рекламного бизнеса. Членами жюри и посетителями Фестиваля стали  за эти годы известные специалисты в сфере маркетинга и рекламы — Ирина Кузнецова, Максим Лазебник, Татьяна Василенко, Наталья Михайлова, Лилия Горелая, Ирина Лылык, Виталий Кокошко, Иветта Деликатная, Алексей Серков, Павел Клубникин, Кирилл Чичкан, Валерий Пекар, Руслан Червак, Александр Иванишин, Татьяна Попова и другие.

УСФР — это всегда высокопрофессиональный состав жюри, что уже с первого Фестиваля определило его высокую планку. В его составе попеременно были руководители крупнейших сетевых рекламных агентств, ведущие игроки рекламного рынка.

Участников и гостей 6-го УСФР как всегда ждет разнообразная, насыщенная двухдневная программа мастер-классов и круглых столов, которые проводят для молодежи гуру отечественной рекламы. УСФР это — торжественное открытие, пресс-конференция для журналистов, круглые столы, мастер классы и семинары, экспозиция свежих рекламных идей и проектов.

До 70% всех фестивальных работ — социальная реклама. Молодых авторов не оставляет равнодушными ни одна важная социальная проблема: здоровый образ жизни, семейные ценности, борьба с негативными проявлениями, экология, патриотизм. Это интересные, смелые работы. Не случайно победители и призеры УСФР неоднократно побеждали с ними на «взрослых» конкурсах и фестивалях.

И конечно, Фестиваль — это особенно ожидаемая участниками Торжественная церемония закрытия и награждения победителей.

Условия участия в Фестивале более лояльные, чем на рекламных конкурсах для профессионалов рекламного бизнеса. Подробнее о правилах подачи работ и других подробностях фестиваля Вы можете узнать на официальном сайте УСФР www.studfestival.com.ua

Пожелаем всем участникам фестиваля удачи и до встречи на Шестом Украинском Студенческом Фестивале Рекламы!

Официальный сайт фестиваля  www.studfestival.com.ua

Фотоквест-конкурс «Летопись твоего города»

У каждого города есть свой почерк. Его можно почувствовать в архитектуре домов, планировке садов и парков, в городских памятниках. Ну и конечно в буквах,  шрифтах и надписях.

Парадно-официальные вывески государственных учреждений и творения любителей граффити, рекламные плакаты и фасадные вывески – все это составляет уникальный городской стиль.

И это многомерное пространство – ведь кроме современного начертания букв есть ещё буквы «из прошлого». Одно десятилетие трансформирует городские шрифты до неузнаваемости и по этой  эволюции можно изучать историю города.

И Мы предлагаем вам создать летопись вашего города…

Условия конкурса

К участию принимаются работы профессиональных фотографов и любителей. Задача – передать дух вашего города через фотографию букв, знаков, символов. Их источниками могут быть самые разные объекты: надписи на билл-бордах, рекламных вывесках, дорожные знаки, отдельные городские сооружения или конструкции, напоминающие начертание букв.

Участие в конкурсе

— Работы участников принимаются в форматах TIFF, JPEG, или Photoshop EPS (CMYK) с разрешением 300 dpi;

— Сопроводительные тексты, разъяснение концепции подаются и публикуются на украинском (русском) и английском языках, отдельным файлом в формате Word. 

— Подписи к работам подаются на украинском (русском) и английском языках в следующем порядке: имя и фамилия автора, название конкурсной работы;

— Сведения об авторах (не более 2000 печатных знаков) подаются в электронном виде на украинском (русском) и английском языках; отдельным файлом в формате Word.  Обязательно должны быть указаны контактные данные.

Лучшие работы будут представлены на Фестивале-форуме каллиграфии, шрифта и книжного искусства «Манускриптум», который пройдет в Киеве с 11 по 14 ноября 2010 года.

Материалы в электронном виде

Материалы  в электронном виде необходимо прислать на адрес photoquest@eds.co.ua (Европейская Школа Дизайна), и  artistigo@gmail.com (фестиваль «Манускриптум»), либо представить на компакт-диске (предпочтительно)  в офис Европейской Школы Дизайна. Адрес см. ниже.

Материалы в печатном виде

Авторы, которые хотят принять участие в финальной экспозиции на Фестивале-форуме каллиграфии, шрифта и книжного искусства «Манускриптум», должны кроме работ в электронном виде предоставить распечатки своих работ в формате не меньше А3 в офис Европейской Школы Дизайна (привезти лично, либо отправить по почте).

Адрес:  04080,  Киев, ул. Межигорская 87 «Б» (ст. метро Тараса Шевченко) , 2-й подъезд, 3 этаж. Контактное лицо Святослава Блащук, Валерия Дубович-Костецкая.

Контактный телефон  (044) 331-37-08

Работы необходимо представить до 06.11.10

Призовой фонд и победители

Основная номинация

Работы конкурсантов оценивают жюри из преподавателей курса фотографии Европейской Школы Дизайна и представителей фестиваля-форума «Манускриптум».

Жюри оценивает:

·        индивидуальность, оригинальность  и авторский взгляд

·        композиционное решение

·        цельность образа, сложенного из фрагментов

Участники, победившие в конкурсе (первые 3 места) получают

·        Размещение в Каталоге Фестиваля  с сопроводительной статьей

·        Статья на интернет-портале Обозреватель – официальном инфопартнере Фестиваля.

·        Скидку в 25% на любую обучающую программу Европейской Школы Дизайна по направлению «Фотоискусство».

Приз зрительских симпатий

Вручается 3 участникам, набравшим максимальное количество голосов в ходе интернет-голосования, которое пройдет с 1 по 14 ноября.

Победители конкурса зрительских симпатий получают

Сертификат участника фестиваля-форума «Манускриптум» и размещение в Каталоге фестиваля.

Скидку в 25% на любую обучающую программу Европейской Школы Дизайна по направлению «Фотоискусство».

Сайт фотоконкурса: http://photo.eds.co.ua

Страница Фестиваля «Манускриптум» http://www.facebook.com/pages/Festival-kalligrafii-srifta-i-knigi-MANUSKRIPTUM/159204360757732

Ведущей киевского фестиваля «Молодость» станет Рената Литвинова

Напомним, как сообщалось ранее, 40-й юбилейный кинофестиваль откроют французские актеры Софи Марсо и Кристофер Ламберт. Так, Марсо и Ламберт приедут на премьеру фильма «Картагена» (Cartagena), в котором они сыграли главные роли.

 Кроме того, жюри фестиваля возглавит режиссер Марк Каро (Франция). В судейскую коллегию также вошли режиссер Райнер Фриммель (Австрия), продюсер Елена Яцура (Россия), художник Александр Ройтбурд (Украина).

 По итогам фестиваля жюри присудит гран-при за лучший фильм всей конкурсной программы — статуэтку Скифский олень и $10 000, призы за лучший полнометражный игровой фильм, за лучший короткометражный фильм и за лучший студенческий фильм в эквиваленте $2 500, а также приз имени Ива Мотана, вручающийся лучшему молодому актеру или актрисе, в размере 1000 евро.

 Помимо этого, будут вручены приз зрительских симпатий, призы жюри Международной федерации кинопрессы и Международной федерации киноклубов.