Виставка ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ” 27-28-29 жовтня 2010 року

Розпорядженням Кабінету Міністрів України  від  29 жовтня 2009  № 1286-р із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМУ N1250-р від 23.06.2010 «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні в 2010 році, яким надається статус міжнародних та національних», виставці «Інноватика в освіті України» офіційно надано статус національної виставки та включено до переліку національних виставок, що  проводяться в Україні  у 2010 році.

В Україні прийнято ряд законів  про інноваційну діяльність, які орієнтують суспільство на інноваційний розвиток, на створення умов для кардинального оновлення освітньої системи. Положенням “Про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності” Міністерство освіти  і науки України орієнтує навчальні заклади і наукові установи на активну інноваційну модернізацію галузі освіти. Багато навчальних закладів і наукових установ плідно працюють у цьому напрямку, мають вагомі здобутки, позитивний досвід інноваційної діяльності.

            Мета виставки “Інноватика в освіті України” – узагальнити і всебічно представити широкій громадськості, педагогам, фахівцям, науковцям, органам державної влади і управління досвід інноваційної діяльності освітніх закладів, їх здобутки, визначити і обговорити пріоритетні проблеми подальшого удосконалення навчального процесу.

Тематичні розділи виставки:

 • Іноватика у навчальних закладах різних рівнів (досвід, проекти, програми, технології)
 • Інноваційні форми роботи позашкільних закладів освіти. Досвід 85-річної діяльності Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України.
 • Нововведення в дидактичних засобах навчання.
 • Інноваційні підходи в інформатизації і комп’ютеризації навчального процесу.
 • Інноваційні програмно-технічні комплекси та технології в управлінні закладом освіти.
 • Інновації в підвищенні кваліфікації та перепідготовці педагогічних кадрів.
 • Інновації в моніторингу якості освіти.
 • Інноватика у співпраці освіти з наукою, технікою, культурою, бізнесом.
 • Навчально-методична література з проблем інноватики.
 • Науковий супровід педагогічних інновацій та їх упровадження в практику.
 • Інновації в учбовій техніці (наочно-лабораторні, технічні та програмно-педагогічні засоби навчання, електронні системи, тощо).

            На виставку запрошуються навчальні заклади різних рівнів і форм власності,  наукові установи, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, підприємства і фірми, що працюють на терені освіти, міжнародні організації.

            Виставку буде супроводжувати обширна тематична програма: семінари, «круглі» столи, форуми за участю педагогів і науковців.  27 жовтня 2010 р. — День Всеукраїнського тижневика «Освіта» — Форум «Педагогічний талант», в рамках якого відбудуться проблемна дискусія  «Як відкрити схильність до педагогічної праці?»; зустрічі, майстер-класи з героями публікацій «Їх визнанню зобов’язані «Освіті» та нагородження найактивніших авторів освіти дипломами та стелами редакції. Круглий стіл Міністерства освіти і науки України «Інноватика в діяльності позашкільного навчального закладу», Головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації і Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти «Проблема наступності ДНЗ — початкової школи  в умовах сучасного реформування освіти», «Традиції та інновації в сільській школі: досвід Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти». 28 жовтня 2010 р.  відбудеться круглий стіл Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів «Формування інформаційного середовища в системі освіти регіону» та багато інших тематичних семінарів і круглих столів.

 

Під час  виставки передбачається проведення  конкурсів з номінацій:

 • Інноватика у вищій освіті.
 • Інноватика у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації.
 • Інноватика у співпраці загальноосвітньої середньої школи і професійно-технічних училищ.
 • Інноватика у співпраці  професійно-технічних училищ України з міжнародними освітніми установами.
 • Інноватика в дошкільній освіті.
 • Інноватика в загальноосвітньому навчальному закладі.
 • Інноватика у науково-методичній роботі інститутів післядипломної  педагогічної освіти по упровадженню педагогічних інновацій у сільських школах.
 • Інновації в діяльності позашкільного закладу освіти.
 • Інновації у співпраці підприємств, наукових установ, структур бізнесу, міжнародних організацій, видавництв з системою освіти.

 Переможці конкурсу в номінаціях (навчальні заклади, установи, підприємства) удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» з відповідної номінації та нагороджуються Золотими, Срібними та Бронзовими  медалями. Керівники авторських колективів – переможці в конкурсі по номінаціям — нагороджуються Почесним дипломом.

 Ласкаво запрошуємо до виставки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*