Відкриття нового сезону у Кіноклубі «Майстер Класу»

23 ВЕРЕСНЯ 2010 РОКУ, 19:00 КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «МАЙСТЕР КЛАС»

(вул. І.Мазепи, 34, поруч із «Мистецьким Арсеналом»)

Відкриття нового сезону у Кіноклубі «Майстер Класу»

Відтепер кіноклуб діятиме у трьох напрямках: кіно англійською мовою (в оригіналі з англійськими субтитрами), європейські фільми (в оригіналі з російськими чи українськими субтитрами) та дитяче кіно (дубльований переклад).

Сезон розпочнеться переглядом стрічки «Скрипаль на даху» (“Fiddler on the Roof”; США, 1971). Фільм знятий за мотивами однойменного бродвейського мюзиклу. Розповідає про життя євреїв у російські дореволюційній смузі осідлості. Сюжетна основа історії — оповідання Шолом-Алейхема про Тев’є-молочника.

Програма на вечір*:

  • урочисте відкриття  — міні-вечірка на даху, виступ скрипаля;
  • перегляд фільму «Скрипаль на даху»;
  • обговорення стрічки у кав’ярні «Вернісаж».

*Програма триватиме 3-3,5 години. Орієнтовний час завершення – 23.00.

Розклад найближчих показів:

  • 25 вересня о 13.00 фільм “Chitty Chitty Bang Bang” (Великобританія, 1968) відкриє дитячий кіноклуб. «Піф-паф, ой-ой-ой!» грунтується на романі Яна Флемінга. Головиний герой — дивакуватий винахідник, який створив автомобіль під назвою «Піф-паф, ой-ой-ой», що вміє не лише їздити, але й літати та плавати.
  • 28 вересня о 19.00 відкриється Європейський кіноклуб. Глядачам покажуть ретроспективу фільмів французького режисера Жоржа Мельєса, знятих у 1899-1908 рр. Жорж Мельєс — один із основоположників світового кінематографу. Багато з його фільмів знято як театральні постановки зі спецефектами.

Кожен фільм глядачам представляє кіноексперт. Після перегляду — обговорення побаченого у затишній кав’ярні «Майстер Класу».

Вхід на кіносеанс: 20 грн.

Повна програма Кіноклубу http://masterklass.org/ukr/cinema-club

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*