Ретропоказ фільму «Тарас Шевченко» в кінотеатрі «Жовтень»

25 вересня кінотеатр «Жовтень» традиційно відзначає день народження видатного радянського актора та кінорежисера, народного артиста СРСР Сергія Федоровича Бондарчука /1920-1994/. У цьому році великому режисерові виповнилося б 90 років.

 У зв’язку з цією подією кінотеатр «Жовтень» запрошує  на ретропоказ видатного фільму виробництва Київської кіностудії /сьогодні імені О. П. Довженка/ «Тарас Шевченко» /1951, режисер Ігор Савченко/, де С. Бондарчук виконав головну роль великого Кобзаря.

Кінотеатр «Жовтень»  вшановує генія радянського кіно, на фільмах якого виховане декілька поколінь співвітчизників. Сергій Федорович неодноразово особисто представляв свої кінопрем’єри у найстарішому кінотеатрі Києва. Сьогодні фасад кінотеатру прикрашає меморіальна дошка на честь Сергія Федоровича Бондарчука. Вона встановлена в 2007 році, в день його народження для увічнення пам’яті знаменитого кіномитця та нашого земляка.

С. Бондарчук, як кіноактор, відомий широкому глядачеві за фільмами: «Війна і мир», «Отелло», «Дядя Ваня» і багатьом іншим. Його режисерські роботи увійшли до скарбниці вітчизняного і світового кіно: «Доля людини», «Війна і мир» / удостоєна премії ОСКАР /, «Вони боролися за Батьківщину», «Степ», «Борис Годунов».

 У новітній час в «Жовтні» зустрічалися з кіноглядачами і розповідали про Сергія Федоровича вдова режисера Ірина Скобцева і його син Федір Бондарчук.

 Сеанс відбудеться 25 вересня о 16-00 годині. Довідки та замовлення квитків за телефоном адміністратора кінотеатру: 417-30-04.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*