Київський медіа-кіноклуб відкриває сезон

У програмі – показ фільму «Шляхом змін 1.0: від нафтової залежності до місцевої врівноваженості» (англійською мовою, з субтитрами, Велика Британія, 49 хв).

Режисер фільму — Емма Гоуд

 Шляхом змін (In Transition) — це перший докладний фільм про рух Transition знятий тими, хто знає про нього найбільше — тими, хто робить зміни своїми руками на своїй землі. Цей фільм про громади по всьому світу, які активно реагують з творчістю, фантазією і гумором на такі глобальні події, як пік нафтовидобутку і зміни клімату. Цей фільм про процес становлення та відновлення місцевих громад та їх економіки. Шлях змін — це позитивний настрій, точні та сфокусовані на конкретних проблемах рішення, надихаюча атмосфера, і, звісно, це дуже весело.

 До дискусії на тему: «Глобальна зміна клімату: наслідки та можливості для України. Роль громадських активістів – що може зробити кожен?» запрошені:

 —          Олена Маслюківська, старший викладач кафедри екології Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

—          Дмитро Тузов, журналіст, заступник генерального директора з інформаційних питань телеканалу «Тоніс».

 Відбудеться й зустріч з активістами Кліматичного руху, зокрема, журналісткою й координатором руху 350.org в регіонах України Юлією Маклюк та Антоном Мирошниченко.

Медіа-кіноклуб збиратиметься у новому приміщенні артгалереї «Худграф» за адресою: бульвар Т. Шевченка, 33 (вхід до бізнес-центру, 2ий поверх).

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*