Презентація путивльського міжнародного фестивалю мистецтв «Золоте латаття» («Золотая кувшинка»).

11 серпня, у середу, у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбудеться презентація путивльського міжнародного фестивалю мистецтв «Золоте латаття» («Золотая кувшинка»).

Фестиваль «Золоте латаття» проходить у легендарному Путивлі Сумської області вже 8 років зусиллями голови Путивльського земляцтва м.Москви (Росія) Ніни Кібрік. Він крутиться навкруги Лукери Андріївни Кошелєвої — останньої носійки традиції старовинного горюнського співу (горюни — це субетнос, що проживає в декількох селах Путивльського району з центром в с.Ліново). Лукера Андріївна, незважаючи на свої 85 років, активно «гастролює», охоче знайомлячи всіх бажаючих із старовинними горюнськими піснями.

Окрім Лукери Андріївни на презентації в Музеї Гончара виступатимуть інші учасники фестивалю, а також київський фольклорний ансамбль «Божичі». Очікується виступ київського фольклорного ансамблю «Михайлове чудо», учасники якого у складі сумського фольклорного ансамблю «Серпанок» виконують горюнські пісні.

Презентація розпочнеться о 17.00 відкриттям виставки художніх робіт учасників фестивалю та народними танцями від «Школи традиційного народного танцю». Вхід на все дійство — вільний.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*