Головний редактор журналу «Стіна» нагороджена дипломом МОНУ

Диплом підписаний заступником міністра освіти і науки М.Стріхою, Президентом Академії педагогічних наук України В.Кременем, Президентом торгово-промислової палати М. Засульським та Президентом виставкої компані «Карше» О. Карповим.

Диплом виданий 24 лютого 2010 року

 

Координатор проекта журнала «Стена» Костылева Наталья — победитель премии «Yousmi web-journalism awards»

22 февраля 2010 года в Минске были оглашены имена победителей!

Подробнее здесь http://stena.easyforum.ru/ 

КОНКУРС НА КРАЩИЙ ВІДЕОРОЛИК ПРО ШКОЛУ!

Для участі в конкурсі необхідино зняти невеликий ролик (можна телефоном, фотоапаратом, камерою) на одну з наступних тем:

«Моя школа — найкраща!»;
«Мій клас — найкращий!»;
«Мій улюблений вчитель»

«Велика шкільна перерва!» 

Готовий відеоролик необхідно розмістити на безкоштовному відеохостингу YouTube і надіслати посилання в редакцію журналау»Стіна» на адресу електронної пошти stena@meta.ua з поміткою «Конкурс відеороликів». Після перевірки модератором ролик буде опублікований на сторінках інтернет-порталів журналу «Стіна», де його зможуть переглянути усі бажаючі і залишити свої відгуки. А кращий з роликів отримає спеціальний приз журналу!!! Переможці отримають дипломи, які будуть надіслані їм на електронну адресу.

 
Подробиці тут http://deti-indigo.at.ua/publ/ 

Конкурс дитячих поздоровлень до 8 березня!

Молодіжний журнал «Стіна» і сайт для творчих дітей і їх батьків «Діти-індиго» оголошує конкурс поздоровлень до 8 березня. Найкращі поздоровлення будуть опубліковані на сторінках журналу «Стіна» і увійдуть у спеціально створену рубрику даного сайту.

Термін проведення конкурсу: до 28 лютого 2010 року.
 
Подробиці тут http://deti-indigo.at.ua/publ/

Найкраще молодіжне видання України — журнал Стіна

Рада незалежних читачів (РНЧ) студентської молоді, конкурсна комісія до складу якої входять представники українських навчальних закладів, молоді спеціалісти, науковці, а також представники молодіжних громадських організацій, ознайомившись із всіма українськими ЗМІ молодіжного спрямування визнали Молодіжний журнал „СТІНА” виданням, що відповідає усім параметрам молодіжного чтива, направленого на підняття культурного і освітнього рівня і надали йому статус „найкращого молодіжного видання України”, а також рекомендували журнал „Стіна” до читання українській молоді.
З умовами конкурсу ви можете ознайомитися тут http://h.ua/story/214976

нагорода

Портал «Освіта України» журналу Стіна нагороджений спеціальною відзнакою інтернетспільноти

Портал „Освіта України” журналу „Стіна” www.ukrosvita.at.ua  нагороджений спеціальною відзнакою інтернетспільноти за найбільш зручний і інформативний освітній сайт в українському просторі інтернет, створений для учнівської і студентської молоді.

http://ukrosvita.at.ua/

Портал „Освіта України” журналу Стіна нагороджений дипломом МОНУ

Інтернет портал журналу «Стіна» «Освіта України» www.ukrosvita.at.ua нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України за розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій.

http://ukrosvita.at.ua/news/portal_osvita_ukrajini_nagorodzhenij_diplomom_monu/2010-01-15-186

під егідою Молодіжного журналу Стіна відкрився сайт Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського

30 січня 2010 року під егідою журналу «Стіна» відкрився сайт Асоціації історичної правди імені професора Миколи Павловича Ковальського http://istpravda.do.am  
Метою Асоціації є розкриття фальсифікації історичних джерел, боротьба з політизацією наукової сфери, а також популяризації науки шляхом переведення наукових робіт у сферу публіцистики, що доступна широкому загалу людей. Одним із завдань асоціації є також переосмислення і розробка методичних рекомендацій стосовно зміни підходів до викладання історії в школаї і навчальних закладах. Головним критерієм роботи Асоціації є прагнення до максимальної об»єктивності і обгрунтованої думки, що основується на джерелі і факті.
Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених історією, адже це не просто наука — це незвідана сфера життя, яка нагадує радше детектив і роботу слідчого, аніж книжкового хробака, що висмоктує факти